پیشنهادهایی برای فروش و نصب دوربین مدار بسته
 
آرشیو
درباره وب

تاریخ: شنبه 21 مرداد 1396 بازدید: 186 نویسنده: amir

آموزش نصب دوربین مدار بسته در اصفهان با متدهای روز و آموزش های تخصصی ، در بر گیرنده کلیه مباحث آموزش در زمینه نصب و راه اندازی انواع دوربین مدار بسته ، شرکت فنی و مهندسی ایلیا دیتا ارائه کننده بهترین و بروز ترین متدهای آموزش دوربین مدار بسته در اصفهان و کلیه شهرهای ایران.

اگر بدنبال آموزش نصب دوربین مدار بسته در اصفهان هستید این محل بهترین جا برای یادگیری شماست.

ما در ایلیا دیتا جامع ترین و کامل ترین بسته آموزش نصب دوربین مدار بسته به همراه بررسی نکات و فرصت های شغلی را فراهم کرده ایم که شما می توانید با تهیه این بسته آموزش نصب دوربین مدار بسته در اصفهان را بطور کاملا علمی و عملی فرا گیرید.

آموزش نصب دوربین مدار بسته در اصفهان

در این بسته نکات بسیار کاملی آموزش داده می شود که توسط آن می توانید آموزش نصب دوربین مدار بسته را از صفر تا صد فراگیرید.

این بسته آموزشی چه تفاوتی با سایر آموزش ها دارد ؟

آموزش نصب دوربین مدار بسته در اصفهان و توضیحات بسته آموزشی

 

بسته آموزش نصب دوربین مداربسته در اصفهان کلیه مراحل نصب را بطور کاملا دقیق و علمی آموزش می دهد.این بسته شامل تمام نکات مورد نیاز است وتمام آموزش ها بصورت کاملا تصویری می باشند.این آموزش در استودیوی ضبط آموزش های ایلیا دیتا تهیه شده است که می توانید با مشاهده آن به یک نصاب حرفه ای تبدیل شوید.

همچنین در این بسته شما با کلیه تجهیزات مورد نیاز برای نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته آشنا می شوید تا بتوانید تمام پروژه های دوربین مدار بسته از کوچک ترین تا بزرگترین پروژه ها را هندل کنید.

پس از پایان دوره آموزش نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته آنالوگ کلیه نکات نصب واصولی و کلیه نکات تجربی در محاسبات به شما آموخته می شود تا شما یک نصاب حرفه ای باشید که تمامی موارد را بصورت اصولی انجام می دهد.

در بسته بعدی آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه را فرا می گیرید.همانطور که می دانید پروژه های حرفه ای دوربین مدار بسته ، توسط دوربین های تحت شبکه راه اندازی می شوند زیرا دارای مدیریت راحت تر و همچنین کیفیت تصاویر بالاتر هستند.

پس از پایان این دو دوره شما با نحوه نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته بیسیم آشنا می شوید.دوربین مدار بسته بیسیم نیز مراحل نصب متفاوت از سایر دوربین ها دارد.

در انتهای بسته آموزش نصب دوربین مداربسته در اصفهان و سایر شهرها شما با انتقال تصاویر دوربین مدار بسته بر بستر وب و شبکه داخلی آشنا می شوید.با این آموزش شما می توانید تمام دستگاه های دی وی آر از هر نوع که باشند را انتقال تصویر داده و این کار را با مهارت تمام انجام دهید.زیرا شما نحوه کار با تمام مودم های رایج بازار را فرا گیرید و نحوه انتقال آن روی کامپیوتر و تمام دستگاه های موبایل را یاد بگیرید.

در دوره بعدی نحوه بازاریابی برای فروش و نصب دوربین مدار بسته را فرا می گیرید.برای بازاریابی و ایجاد فرضت های شغلی تمام نکات مهم و مورد نیاز به شما آموزش داده می شود تا بتوانید بازار کار خود را رونق دهید.

همانطور که دیدید بسته آموزش نصب دوربین مدار بسته در اصفهان دارای تمامی سر فصل های مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار دوربین مدار بسته می باشد و شما می توانید با مشاهده این بسته و فرا گرفتن آموزش های آن ، یک فرصت شغلی خوب را برای خود اماده کنید.

همچنین پس از تهیه این بسته شما امکان مشاوره رایگان برای تمام پروژ های خود را بدست خواهید آورد و می توانید در خصوص تمام پروژه های خود و نحوه پیاده سازی آنها با کارشناسان ما مشاوره کنید.

بسته آموزش نصب دوربین مدار بسته در اصفهان بهترین فرصت شغلی برای آنها که جویای شغل هستند و می خواهند با کمترین هزینه در آمد مناسبی داشته باشند.

 


آموزش-حرفه-ای-نصب-دوربین-مداربسته-در-اصفهان آموزش-حرفه-ای-نصب-دوربین-مداربسته-در-اصفهان آموزش-حرفه-ای-نصب-دوربین-مداربسته-در-اصفهان آموزش-حرفه-ای-نصب-دوربین-مداربسته-در-اصفهان آموزش-حرفه-ای-نصب-دوربین-مداربسته-در-اصفهان امتیاز : 295| | دیدگاه(0)
تاریخ: شنبه 21 مرداد 1396 بازدید: 170 نویسنده: amir

امروزه دیگر تولید انواع دوربین مدار بسته و مجهز کردن آنها به انواع تکنولوژی های بازسازی تصاویر کار سختی نیست.بعنوان مثال انواع گزینه ها ها مانند WDR ,BLC , HLC , AWB , DWDR , 3DNR , Senseup و … همگی در جهت بازسازی تصاویر در شرایط مختلف محیطی و نوری تعبیه شده اند و امروزه ارائه تصاویر شفاف در شرایط مختلف نوری کار سختی نیست و این گزینه ها دیگر به عنوان یک آپشن در دوربین مدار بسته به حساب نمی آیند،بلکه بعنوان یک الزام باید روی هر دوربینی وجود داشته باشند.

کمپانی هایک ویژن و داهوا دوربین هایی را ارائه کردند که مچهز به تکنولوژی Star light و Dark fighter هستند و می توانند در شرایط نوری بسیار کم تصاویر را بصورت رنگی بازسازی کنند.امروزه این ویژگی روی کیت های متفرقه وارداتی از چین نیز وجود دارد و می بینید که دیگر قابلیت های بازسازی تصاویر گزینه های خیلی خاصی محسوب نمی شوند.

ارائه رزولوشن های تصویر بالا نیز دیگر امر محالی نیست و حتی دوربین های مدار بسته آنالوگ قادرند تصاویر ۴K را ارائه دهند و تکنولوژی های روز مدام در حال بهبود رزولوشن تصویر هستند.کمپانی Avigilion دوربین مدار بسته تحت شبکه ای را ارائه نمود که رزولوشن تصویر ۷K دارد و دارای یک سنسور تصویر ۳۰ مگاپیکسلی است.پس از آن کمپانی های مطرح نیز رزولوشن تصاویر خود را افزایش دادند و انواع دوربین مدار بسته تحت شبکه با رزولوشن ۴K و بالاتر در دسترس می باشند.

همانطور که می بینید دیگر رقابت برندها بر سر رزولوشن تصویر نیست و همچنین بازسازی تصاویر دیگر خیلی مطرح نمی باشد.حال با این اوصاف شما تصور می کنید برندهای مطرح سازنده دوربین مدار بسته در آینده بر سه چه مواردی به رقابت می پردازند ؟

رقابت برندهای مطرح سازنده دوربین مدار بسته در آینده بر سر پردازش تصویر و قابلیت هایی است که از طریق پردازش تصویر ارائه می شوند.شما با برخی از این ویژگی ها آشنا هستید.

رقابت برندهای مطرح سازنده دوربین مدار بسته در آینده

امکاناتی از قبیل شمارش تردد افراد ، تشخیص چهره ، تشخیص خرابکاری ، تشخیص جاماندن اشیا ، تشخیص پلاک و … نیز دیگر در دسته ویژگی های خاص پردازش تصویر قرار نمی گیرند.

دستاوردهای جدید پردازش تصاویر در دوربین مدار بسته بیشتر بر روی آنالیز رفتار انسان و اشیا و گزارش گیری هایی بر اساس نمونه سازی این رفتارها تاکید دارند که باعث می شود تیم های برنمه نویسی این کمپانی ها به چالش کشیده شوند و مدیریان این تیم ها نیز هر روز به فکر ارائه امکانات بیشتری باشند.

بعنوان مثال نحوه حرکت یک سوژه یا فرد در کادر تصویر بعنوان الگوی مقایسه قرار گرفته و کاربر می خواهد سایر ویدئوهای مشابه با همین الگو را پیدا کند.در این موارد سیستم باید بتواند با هوشمندی و دقت تمام نتایج مورد نیاز کاربر را استخراج کند و به او نمایش دهد.

موردی را تصور کنید که فرد در حال تعویض تایر خودرو می باشد و شما می خواهید سایر ویدئو های مشابه با آن را در سیستم بیابید.در این مورد ابتدا باید عامل یادگیرنده الگوریتم های هوش مصنوعی ، این رفتار را به سیستم آموزش دهند و سپس رفتارهای مشابه از پایگاه داده تصاویر استخراج شود و همچنین این موارد نیز در سیستم باید طبقه بندی شوند.

شما مشابه این موارد را در سایتهای قدرتمند آپلود ویدئو دیده اید.بعنوان مثال سایت هایی مانند یوتیوب پس از تماشای یک ویدئو ، ویدئوهای مشابه با آنچه دیده اید را به شما پیشنهاد می کنند که این امر از طریق پردازش بر روی تک تک فریم های ویدئو صورت می گیرد.

برخی موارد ویژگی های پردازش تصویر برای اماکن خاصی بصورت اختصاصی نوشته می شوند که می توانند فروش قابل توجهی برای یک برند داشته باشند.بعنوان مثال کمپانی Avigilon یک ویژگی پردازش تصویر برای استفاده از مدارس و دانشگاه ها ارائه نمود و بر همین اساس تعداد قابل توجهی از دوربین های مدار بسته خود را جهت استفاده در این اماکن به فروش رساند.

آنالیز رفتار انسان و هوشمند شدن و افزایش دقت الگوریتم های پردازش تصویر همگی از عواملی هستند که باعث می شوند یک سیستم پردازش تصویر توسط انواع دوربین مداربسته محبوبیت داشته باشد و بتواند با کارامدی خاصی نیاز کاربر را مرتفع کند.

منبع : سایت نصب و فروش دوربین مدار بسته ایلیا دیتا


پردازش-تصاویر-و-آینده-دوربین-مدار-بسته پردازش-تصاویر-و-آینده-دوربین-مدار-بسته پردازش-تصاویر-و-آینده-دوربین-مدار-بسته پردازش-تصاویر-و-آینده-دوربین-مدار-بسته پردازش-تصاویر-و-آینده-دوربین-مدار-بسته امتیاز : 288| | دیدگاه(0)
تاریخ: سه شنبه 10 مرداد 1396 بازدید: 156 نویسنده: amir

محاسبه میدان دید دوربین مدار بسته و انتخاب لنز مورد نیاز برای پوشش کادر تصویر مورد نظر مشتری کار سختی نیست.تنها کافیست تا مجری پروژه دوربین مداربسته از فرمولهای محاسبه لنز که بسیار ساده هستند استفاده کند.

برای همین منظور در برخی موارد ممکن است نیاز به نصب دوربین مدار بسته در فواصل دور تر و پوشش کادر تصویر با جزئیات بهتری داشته باشیم.بعنوان مثال تصویر کنید شما یکدوربین مداربسته را در نزدیکی ساختمان ادارای یک مجتمع نصب می کنید و قصد پوشش ورودی آن مجتمع که در فاصله دورتری قرار دارد را دارید.

مزیت استفاده از لنز وریفوکال در دوربین مدار بسته

در این موارد می توانید از لنزهای وریفوکال استفاده کنید.دوربین مدار بسته با لنز وریفوکال می تواند عمل بزرگنمایی را بصورت اپتیکال و الیته بصورت دستی انجام دهد و خیال شما از بابت حفظ رزولوشن و کیفیت تصاویرتان راحت باشد.

دوربین های لنز وریفوکال دامنه های بسیار متنوعی دارند و در مورد انواع دوربین مدار بسته صنعتی ، یا همان دوربین باکس می توانید انواع لنز ها را روی دوربین متصل کنید و فواصل و کادر تصاویر دلخواه را توسط آن پوشش دهید.اما استفاده از دوربین وریفوکال یک محدودیت دارد و آن هم قیمت بالاتر دوربین مدار بسته برای لنز های متغییر است.

قیمت انواع دوربین مدار بسته وری فوکال از نوع معمولی اختلاف چشمگیری دارد که در پروژه های دوربین مدار بسته باید مباحث اقتصادی پروژه نیز در نظر گرفته شود تا بتوان هزینه انجام پروژه را بهینه کرد.

با افزایش رزولوشن تصویر در نسل های جدید تر دوربین مدار بسته استفاده از دوربین های لنز متغییر کاهش یافته است.بعنوان مثال اگر شما یک دوربین مدار بسته با رزولوشن تصویر ۴ مگاپیکسل و بالاتر داشته باشید می توانید محدوده ی وسیع تری را با جزئیات بهتر پوشش دهید و بوسیله قابلیت زوم دیجیتال می توانید جزئیات را بزرگنمایی کنید.

لنز وری فوکال روی تمام انواع دوربین مدار بسته تحت شبکه ، آنالوگ و انواع دوربین مدار بسته بیسیم (دوربین مدار بسته وایرلس ) بسته به انتخاب شما وجود دارد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دوربین مدار بسته استفاده از یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با رزولوشن ۴K می تواند جزئیات تصویر را تا فواصل ۳۰ متر با وضح بسیار مناسب برای شما نمایش دهد.همین امر سبب کاهش تقاضا برای دوربین های لنز متغییر می شود.

دوربین مدار بسته با لنز متغییر می تواند قابلیت های خوبی را به شما ارائه دهد تا بتوانید کادر تصویر دلخواه خود را پوشش دهید.اما در نقطه مقابل قیمت بالاتری دارند و در استفاده از آنها باید بصورت سنجیده عمل شود.


مزیت-استفاده-از-لنز-وریفوکال-در-دوربین-مدار-بسته-چیست مزیت-استفاده-از-لنز-وریفوکال-در-دوربین-مدار-بسته-چیست مزیت-استفاده-از-لنز-وریفوکال-در-دوربین-مدار-بسته-چیست مزیت-استفاده-از-لنز-وریفوکال-در-دوربین-مدار-بسته-چیست مزیت-استفاده-از-لنز-وریفوکال-در-دوربین-مدار-بسته-چیست امتیاز : 267| | دیدگاه(0)
تاریخ: سه شنبه 10 مرداد 1396 بازدید: 159 نویسنده: amir
 
 
محاسبه میدان دید دوربین مدار بسته و انتخاب لنز مورد نیاز برای پوشش کادر تصویر مورد نظر مشتری کار سختی نیست.تنها کافیست تا مجری پروژه دوربین مداربسته از فرمولهای محاسبه لنز که بسیار ساده هستند استفاده کند.
 
برای همین منظور در برخی موارد ممکن است نیاز به نصب دوربین مدار بسته در فواصل دور تر و پوشش کادر تصویر با جزئیات بهتری داشته باشیم.بعنوان مثال تصویر کنید شما یک دوربین مداربسته را در نزدیکی ساختمان ادارای یک مجتمع نصب می کنید و قصد پوشش ورودی آن مجتمع که در فاصله دورتری قرار دارد را دارید.
 
 
در این موارد می توانید از لنزهای وریفوکال استفاده کنید.دوربین مدار بسته با لنز وریفوکال می تواند عمل بزرگنمایی را بصورت اپتیکال و الیته بصورت دستی انجام دهد و خیال شما از بابت حفظ رزولوشن و کیفیت تصاویرتان راحت باشد.
 
دوربین های لنز وریفوکال دامنه های بسیار متنوعی دارند و در مورد انواع دوربین مدار بسته صنعتی ، یا همان دوربین باکس می توانید انواع لنز ها را روی دوربین متصل کنید و فواصل و کادر تصاویر دلخواه را توسط آن پوشش دهید.اما استفاده از دوربین وریفوکال یک محدودیت دارد و آن هم قیمت بالاتر دوربین مدار بسته برای لنز های متغییر است.
 
قیمت انواع دوربین مدار بسته وری فوکال از نوع معمولی اختلاف چشمگیری دارد که در پروژه های دوربین مدار بسته باید مباحث اقتصادی پروژه نیز در نظر گرفته شود تا بتوان هزینه انجام پروژه را بهینه کرد.
 
با افزایش رزولوشن تصویر در نسل های جدید تر دوربین مدار بسته استفاده از دوربین های لنز متغییر کاهش یافته است.بعنوان مثال اگر شما یک دوربین مدار بسته با رزولوشن تصویر ۴ مگاپیکسل و بالاتر داشته باشید می توانید محدوده ی وسیع تری را با جزئیات بهتر پوشش دهید و بوسیله قابلیت زوم دیجیتال می توانید جزئیات را بزرگنمایی کنید.
 
لنز وری فوکال روی تمام انواع دوربین مدار بسته تحت شبکه ، آنالوگ و انواع دوربین مدار بسته بیسیم (دوربین مدار بسته وایرلس ) بسته به انتخاب شما وجود دارد.
 
امروزه با پیشرفت تکنولوژی دوربین مدار بسته استفاده از یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با رزولوشن ۴K می تواند جزئیات تصویر را تا فواصل ۳۰ متر با وضح بسیار مناسب برای شما نمایش دهد.همین امر سبب کاهش تقاضا برای دوربین های لنز متغییر می شود.
 
دوربین مدار بسته با لنز متغییر می تواند قابلیت های خوبی را به شما ارائه دهد تا بتوانید کادر تصویر دلخواه خود را پوشش دهید.اما در نقطه مقابل قیمت بالاتری دارند و در استفاده از آنها باید بصورت سنجیده عمل شود.
 

لنز-وریفوکال-در-دوربین-مدار-بسته لنز-وریفوکال-در-دوربین-مدار-بسته لنز-وریفوکال-در-دوربین-مدار-بسته لنز-وریفوکال-در-دوربین-مدار-بسته لنز-وریفوکال-در-دوربین-مدار-بسته امتیاز : 231| | دیدگاه(0)
تاریخ: یکشنبه 01 مرداد 1396 بازدید: 155 نویسنده: amir

در اردیبهشت ماه امسال موج عظیمی از حملات سایبری به انواع دستگاه های دی وی آر که از انتقال تصویر در بستر وب استفاده می کردند ، صورت گرفت که در پی آن اختلالات عجیب و غریبی در سیستم نرم افزاری دستگاه های دی وی آر برخی شرکت ها اتفاق افتاد.

 

حملات سایبری به دستگاه دی وی آر دوربین مدار بسته

 

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که دستگاه دی وی آر دوربین مدار بسته شما دچار اختلالات عجیب شده باشد و یا حتی در برخی موارد این حملات سایبری به دستگاه دی وی آر دوربین مدار بسته باعث می شود تا فریم ور یا نرم افزار دستگاه به کلی از کار بیفتد و دستگاه دی وی آر شما دیگر بالا نیاید.

 

هنگامی که برای اولین بار این مشکل برای ما پیش آمد ، تصور کردیم تا این یک مورد عادی است اما زمانی که چندین دستگاه در بازه زمانی بسیار کوتاه بطور متوالی دچار این مشکل شدند حدس بر آن رفت که این دستگاه ها هک شده اند.

 

زمانی که با استفاده از پروگرامر کد های فریم ور دستگاه را بازیابی کردیم دیدیم که در خطوط اول کد های دستگاه یک سری دستورات رمز گزاری شده وارد شده اند که باعث اختلال در فریم ور دستگاه شده اند و اجازه بالا آمدن دی وی آر را نمی دهند.

 

در این مورد با بروز رسانی نرم افزار ،دستگاه بالا آمد و پس از مدت ۷۲ ساعت مجددا این اتفاق برای دستگاه افتاد.این حملات سایبری توسط ربات ها بصورت گسترده صورت می گیرد و همچنین دستگاه ها بصورت رندم مورد حمله قرار می گرفتند.با بروز رسانی بعدی و تعیین رمز عبور بسیار قوی برای دستگاه فوق مشکل حل شد و پس از گذشت ۱ ماه همچنان دستگاه مورد نطر در حال کار کردن است.

 

اما چه دستگاه هایی بیشتر مورد حمله و آسیب های آن قرار گرفتند ؟ بیشتر دستگاه هایی که مورد حمله قرار گرفتند از انتقال تصویر به روش P2P بهره می بردند که با هک شدن سرور های شرکت ارائه دهنده خدمات P2P رمز دستگاه ها هک می شد و نفوذ به آنها امکان پذیر.

 

پس از وارد شدن به دستگاه ، فایل فریم ور آسیب زننده در ROM دستگاه دی وی آر شما بارگزاری می شد و اجازه ادامه کار را به آن نمی داد.در بیشتر موارد دستگاه دی وی آر تا زمانی که روشن است هیچ مشکلی ندارد و پس از حمله زمانی که دستگاه دی وی آر ری استارت می شود دیگر بالا نمی آید.

 

بالا نیامدن دستگاه دی وی آر دوربین مداربسته تنها یکی از ثمرات این حملات بود.در Attack دیگر مشاهده شده بود که برخی دستگاه ها تنها می توانستنند تا ۵ دقیقه گذشته تصاویر را ذخیره سازی کنند.دلیل آن نیز بهم ریختن تاریخ دستگاه دی وی آر بود که باعث می شد دستگاه پس از ۵ دقیقه مجددا به تاریخ والیه خود برگردد و فیلم ها بازنویسی می شدند.

 

حال راهکار مقابله با این حملات چیست ؟ اولین مورد عدم استفاده از انتقال تصویر P2P می باشد.

 

مورد دیگر این است که چنانچه از آی پی استاتیک برای انتقال تصاویر دوربین مدار بسته خود استفاده می کنید حتما باید برای دستگاه دی وی آر دوربین مدار بسته خود کلمه عبور بسیار ایمن تعریف کنید تا هکر ها نتوانند وارد دستگاه شما شوند.

 

همچنین برای  انتقال تصاویر توسط آی پی استاتیک حتما روش Port Forwarding  را استفاده کنید و هرکز تمام پورتها را بصورت یکجا توسط DMZ فوروارد نکنید.

 

منبع: نصب و قیمت دوربین مدار بسته


حملات-سایبری-در-دوربین-مدار-بسته حملات-سایبری-در-دوربین-مدار-بسته حملات-سایبری-در-دوربین-مدار-بسته حملات-سایبری-در-دوربین-مدار-بسته حملات-سایبری-در-دوربین-مدار-بسته امتیاز : 230| | دیدگاه(0)
صفحات مطالب
1|
جستجوی مطالب
پیوندها
  • خرید بلیط هواپیما
  • سیستم همکاری در فروش بلیط هواپیما
  • نصب قیمت دوربین مدار بسته
  • ارسال پیوند
  • منوی کاربر
  • صفحه اصلی
  • ارسال پیوند
  • عضویت
  • انجمن
  • تماس با ما