پیشنهادهایی برای فروش و نصب دوربین مدار بسته
 
آرشیو
درباره وب

تاریخ: شنبه 28 بهمن 1396 بازدید: 128 نویسنده: amir

انواع دوربین مدار بسته بیسیم که دارای قابلیت p2p هستند ، دارای مراحل راه اندازی مختلفی هستند و با توجه به برند و مدل دوربین ممکن است این مراحل کمی متفاوت از هم باشند.اما در کلیات امر هیچ تفاوتی ندارند و با دانستن این کلیات می توان انواع دوربین مدار بسته لامپی ، دوربین مدار بسته ۳۶۰ درجه ، دوربین مدار بسته گردان ، دوربین مدار بسته wifi و سایر این قبیل دیتگاه ها را نصب و راه اندازی نمود.در ادامه با مراحل کلی راه نصب دوربین مدار بسته بیسیم آشنا می شویم.با ایلیا دیتا بزرگترین فروشگاه اینترنتی دوربین مدار بسته همراه باشید.قیمت دوربین مدار بسته بیسیم نیز با توجه به امکانات و … در رنج های بسیار مختلفی می باشد.

مرحله اول در نصب دوربین مدار بسته بیسیم p2p نصب نرم افزار مختص دوربین شما می باشد.بعلت تنوع برندهای ارائه دهنده انواع دوربین مداربسته بیسیم ، اپلیکیشن های مختلفی برای این محصولات ارائه شده است که در اکثر موارد برای هر دوربینی باید برنامه مخصوص خودش را نصب کنید.نرم افزارهای مختلف تنظیمات مختلفی دارند که برای ارتباط با دوربین و سرور بصورت مجزا در آنها تعذیف شده است.

مراحل کلی راه نصب دوربین مدار بسته بیسیم

بعنوان مثال آدرس های سرور ، ویژگی های رمز گذاری و رمز گشایی اطلاعات ، پروتکل های ارتباط با دوربین مدار بسته و … در هر اپلیکیشن نسبت به دیگری متفاوت است.برای همین منظور اولین گام در راه اندازی این تجهیزات مطلع شدن از اپلیکیشن مربوط به همان دوربین می باشد.

حال شاید این سوال پیش بیاید که چگونه می توان از اپلیکیشن مورد نیاز مطلع شد ؟ اکثر دوربین ها کاتالوگ مخصوصی دارند که نام نرم افزار در آن درج شده است.برخی دیگر نیز روی کارتن و یا خود دوربین بارکد هایی بصورت QR Code درج شده است که توسط اسکن کردن آن می توان برنامه مورد نیاز را پیدا کرده و آن را نصب کرد.

پس از نصب اپلیکیشن مورد نیاز برای دوربین مداربسته تحت شبکه بیسیم ،  باید مراحل ثبت نام و تائید آدرس های ایمیل را در آن انجام داد.اکثر این اپلیکیشن ها دارای باکسی برای وارد کردن آدرس ایمیل شما هستند و همچنین پس از ارسال یک ایمیل به شما ، تائید آن را دریافت می کنند.پس از تائید آدرس ایمیل حساب کاربری شما ساخته شده و می توانید وارد برنامه شوید.

اولین مرحله افزودن دوربین به حساب کاربریتان می باشد.انواع مختلف دوربین های بیسیم دارای مراحل  راه اندازی مختلفی می باشند.اما راحت ترین و متداول ترین کار اتصال دوربین از طریق کابل شبکه به مودمتان می باشد.برای افزودن دوربین به حساب کاربری باید توسط گوشی موبایلتان به همان مودم یا روتر وصل شوید.

حال می توان با جستجوی دوربین مدار بسته فوق ، آن را پیدا کرده و به حساب کاربریتان بیفزایید.اما کار تمام نشده است.شما باید اتصال دوربین بیسیم و مودمتان را از طریق وای فای صورت دهید.بریا این کار باید وارد تظنیمات شبکه دوریبن شده و در قسمت نوع شبکه آن را روی حالت وای فای قرار داده و با وارد کردن رمز مودمتان به آن متصل شوید.

مرحله بعدی تغییر رمز های پیش فرض دوریبن می باشد.چنانچه شما کلمه عبور پیش فرض دوربین را تغییر ندهید امکان هک شدن تصاویر شما وجود دارد و از آنجایی که اکثر این دوربین ها در اماکن شخصی نصب می شوند امنیت آنها بسیار مهم می باشد.عدم تغییر کلمه عبور نه تنها می تواند موجب هک شدن تصاویر شما شود ، بلکه می تواند باعث شود تا نرم افزار دوربین شما مورد حمله قرار گرفته و بطور کامل دوربین شما بدون داشتن firmware عملا از رده خارج شود.


نکات-نصب-دوربین-مدار-بسته-بیسیم نکات-نصب-دوربین-مدار-بسته-بیسیم نکات-نصب-دوربین-مدار-بسته-بیسیم نکات-نصب-دوربین-مدار-بسته-بیسیم نکات-نصب-دوربین-مدار-بسته-بیسیم امتیاز : 155| | دیدگاه(0)
صفحات مطالب
1|
جستجوی مطالب
پیوندها
  • خرید بلیط هواپیما
  • سیستم همکاری در فروش بلیط هواپیما
  • نصب قیمت دوربین مدار بسته
  • ارسال پیوند
  • منوی کاربر
  • صفحه اصلی
  • ارسال پیوند
  • عضویت
  • انجمن
  • تماس با ما