پیشنهادهایی برای فروش و نصب دوربین مدار بسته
 
آرشیو
درباره وب

تاریخ: سه شنبه 29 فروردین 1396 بازدید: 225 نویسنده: amir

 

 

 
 

 

در پست های قبلی کانال مطالب زیادی در مورد بستر سازی اصولی برای نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته منتشر کردیم.در این مطلب نیز قصد داریم تا راهکارهایی را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آنها بتوانید امنیت فیزیکی دوربین مدار بسته خود را تا حد زیادی افزایش دهید و دوربین های مدار بسته را از اقدامات خرابکارانه محافظت کنید.
در همین راستا موارد مهم را یک به یک بررسی می کنیم:

1-اتنخاب دوربین مدار بسته با کیس بدنه مناسب :
همانطور که می دانید دوربین های مدار بسته در انواع کیس بدنه مختلف تولید می شوند که برخی از آنها دارای طراحی نا مناسبی می باشند و حتی در صورت سفت کردن پیچ های دوربین مدار بسته باز هم در برابر شرایط جوی مثل باد و ... مقاوم نیستند و به راحتی دستخوش تغییرات زاویه دید می شوند.کیس های دارای ویژگی Vandal resistant طوری طراحی شده اند که به راحتی نتوان زاویه دید دوربین را تغییر داد.
همچنین کیس های بولت با کیفیت بالا و طراحی مناسب نیز دارای مقاومت بالایی در برابر اقدامات خرابکارانه هستند که می توانند کارایی دوربین را افزایش دهند.

2-ارتفاع نصب دوربین مدار بسته:
در برخی موارد ارتفاع پایین نصب دوربین مدار بسته باعث می شود تا بتوان به راحتی اقدامات خرابکارانه را صورت داد.از همین رو سعی کنید دوربین مدار بسته شما در ارتفاعی نصب شود که به راحتی نتوان به ان دسترسی داشت.

3-بستر سازی نا مناسب و در دسترس بودن سیم ها:
مسیر کابل کشی شما بسیار مهم است.اگر کابلهای شما در معرض دسترسی جهت اقدامات خرابکارانه قرار داشته باشد ، می توان در مورد امنیت دوربین مدار بسته نصب شده توسط شما تردید کرد.کابلهایی که از مسیرهای خارجی عبور می کنند را در لوله های فلزی مخصوص قرار دهید تا نتوان به راحتی به خود کابل دسترسی داشت.همچنین اگر از لوله های فلکسیبل استفاده می کنید باید این لوله ها را به بهترین شکل ممکن محکم کنید تا نتوان به راحتی آنها را شکاف داده و به کابل های دوربین مدار بسته دسترسی داشت و مورد مهم دیگر اینکه لوله های فلکسیبل را در ارتفاع پایین و در دسترس همگان قرار ندهید.

4-عدم استفاده از یک کابل برق برای تمامی دوربین ها:


اگر محلی که شما اقدام به نصب دوربین مدار بسته در آن می کنید دارای درجه امنیت و حساسیت بالا می باشد ، برای هر دوربین مدار بسته خود از یک کابل برق مجزا استفاده کنید و منبع تغذیه دوربین شما نیز باید به ازای هر خروجی دارای فیوز های مجزا باشد.زیرا اگر سارق بتواند به یک کابل برق دوربین مدار بسته دسترسی داشته باشد ، می تواند با اتصال کوتاه کردن دو رشته کابل شما باعث شود تا کل منبع تغذیه از کار افتاده و همه دوربین های مورد استفاده در پروژه شما از کار بیفتند.

5-استفاده از باکسهای فلزی و گلندهای مخصوص ورود لوله های کابل:


باکس هاپلاستیکی مناسب برای نصب در محیط های بیرونی نیستند و شما باید برای محیط هالی بیرونی از باکس های فلزی استفاده کنید.این باکس ها دارای ورودی و خروجی های کابل هستند که می توانید برای هر ورودی از گلند مخصوص لوله برق یا لوله فلکسیبل استفاده کنید و امنیت کابل های خود را افزایش دهید.


راهکارهای-افزایش-امنیت-فیزیکی-دوربین-مدار-بسته راهکارهای-افزایش-امنیت-فیزیکی-دوربین-مدار-بسته راهکارهای-افزایش-امنیت-فیزیکی-دوربین-مدار-بسته راهکارهای-افزایش-امنیت-فیزیکی-دوربین-مدار-بسته راهکارهای-افزایش-امنیت-فیزیکی-دوربین-مدار-بسته امتیاز : 114| | دیدگاه(0)
تاریخ: سه شنبه 29 فروردین 1396 بازدید: 237 نویسنده: amir

 

 

 
 

 

اگر شما کاربر دوربین مدار بسته هستید ممکن است برای شما پیش بیاید که بخواهید فیلم های پاک شده از دستگاه DVR خود را بازیابی کنید.در این مقاله قصد داریم تا در مورد نحوه ذخیره سازی داده های دستگاه DVR روی هارد دیسک صحبت کنیم و در مورد بازیابی داده های از دست رفته از هارد دیسک اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.در ادامه با ایلیا دیتا مرجع تخصصی دوربین مدار بسته همراه باشید.
در ابتدای امر به این مساله می پردازیم که چه داده هایی از هارد دیسک شما قابلیت بازیابی دارند.

تصور کنید هارد دیسک شما امکان ضبط تصاویر بمدت 15 روز را دارد.در این موارد پس از گذشت 16 روز از زمان شروع ذخیره سازی تصاویر ، هارد دیسک شما پر شده است و داده های روز اول توسط داده های جدید تر بازنویسی می شوند.در این حالت امکان بازیابی داده ها به هیچ وجه وجود ندارد.زیرا اساسا داده ای وجود ندارد که بخواهید آن را بازیابی کنید.
برخی مشتریان تقاضای بازیابی اطلاعات یکسال پیش خود را دارند و این امر در واقعیت امکان پذیر نیست.نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات در واقع داده هایی را بازیابی می کنند که هنوز بازنویسی نشده اند و این نرم افزار ها نمی توانند برای شما معجزه کنند.
هنگامی که یک فایل از روی هارد دیسک شما پاک می شود چه اتفاقی روی سطح هارد دیسک شما می افتد ؟ هنگامی که شما یک فایل را توسط کامپیوتر حذف می کنید تنها در جدول فایل سیستم شما آن داده حذف شده و به شما نمایش داده نمی شود.نرم افزار های ریکاوری نیز به سطح دیسک و جدول داده ها رجوع کرده و فایل حذف شده را مجددا برای شما نمایش می دهند.نکته مهم در بازیابی اطلاعات این است که چنانچه شما بخواهید داده ای را بازیابی کنید نمی توانید آن را در محل قبلی خودش بازیابی کنید و باید آن را در فضای دیگری بازیابی کنید.
بعنوان مثال برای هارد دیسک یک دستگاه دی وی آر شما باید داده های آن را روی هارد دیسک دیگری بازیابی کنید و بازیابی داده ها روی هارد دیسک خود دستگاه امکان پذیر نیست.
نکته دیگر در مورد بازیابی اطلاعات هارد دیسک دوربین مدار بسته این است که برخی افراد هارد دیسک دوربین مدار بسته را به کامپیوتر متصل می کنند و با نرم افزارهای ریکاوری معمولی اقدام به بازیابی اطلاعات هارد دوربین مدار بسته می کنند.در این موارد باید بگوییم که هیچ چیزی عاید شما نخواهد شد.زیرا دستگاه های DVRR اطلاعات ذخیره شده را بصورت فایل های ناشناس کد گزاری می کنند و این فایل ها توسط هیچ نرم افزاری در کامپیوتر باز نمی شوند.

انواع دوربین مدار بسته تحت شبکه ، دوربین مدار بسته بیسیم (دوربین مدار بسته وایرلس) و ... در نهایت تصاویر خود را برای دستگاه DVR ارسال می کنند که DVR نیز این داده ها را کد گزاری می کند تا در صورت سرقت دستگاه ، نتوان به اداه های آن دسترسی داشت.
برای بازیابی داده های هارد دوربین مدار بسته باید توسط نرم افزار های مخصوص این کار را انجام داد که در ادامه این مقاله یکی از این نرم افزارها را برای شما معرفی خواهیم کرد.در این مورد نیز دقت داشته باشید که نرم افزار های معرفی شده از سمت ما نیز ممکن است با هر دستگاه DVR سازگاری نداشته باشد و شما برای بازیابی اطلاعات هارد دیسک دوربین مدار بسته خود شاید مجبور باشید از طریق مراکز تخصصی بازیابی اطلاعات اقدام کنید.
یکی از نرم افزار های مربوط به بازیابی اطلاعات هارد دیسک دوربین مدار بسته HX-Recovery می باشد.این نرم افزار دارای قابلیت های زیر می باشد :
-بازیابی اطلاعات بر اساس عملیات اشتباهی که در ویندوز صورت گرفته (مانند فرمت و مقدار دهی اولیه هارد دیسک)
-بازیابی اطلاعات برا اساس حدف تصاویر توسط DVR
-بازیابی اطلاعات بر اساس فرمت توسط DVR
-بازیابی اطلاعاتی که اندیس گزاری آنها به اشتباه توسط DVR صورت گرفته باشد(همان جدول فایل یا file system)
-بازیابی اطلاعاتی که در اثر بد سکتوذهای هارد دیسک حذف شده اند.
این نرم افزار روی دستگاه های DVR که از firmware های زیر استفاده می کنند و یا در لیست برندهای زیر ذکر شده باشند کار می کند.
  DHFS(DAHUA DVR )
  RSFS(raysharp)
  WFS {WFS 0.1/ WFS 0.2 / WFS 0.3/ WFS 0.4}
hikvision
ZHILING
  FS 3.2 
همانطور که گفتیم شما نمی توانید هارد دیسک dvr را به کامپیوتر متصل کنید و ویدئو های داخل آن را مشاهده کنید.برای این کار شما نیاز به نرم افزاری دارید که بتواند داده های DVR را کد گشایی کند.
نرم افزار DVR Examiner می تواند در مشاهده اطلاعات هارد دیسک دوربین مدار بسته به شما کمک کند.الیته این نرم افزار نیز ممکن است با تمامی دستگاه های DVR سازگاری نداشته باشد و همانطور که گفتیم شما باید در این موارد بدنبال نرم افزار دیگری باشید و با جستجوی نسخه فریم ور دستگاه DVR خودتان نرم افزار متناسب با آن را پیدا کنید.
در زیر تصاویری از محیط نرم افزار DVR Examiner مشاهده می کنید.


بازیابی-اطلاعات-هارد-دیسک-دوربین-مدار-بسته بازیابی-اطلاعات-هارد-دیسک-دوربین-مدار-بسته بازیابی-اطلاعات-هارد-دیسک-دوربین-مدار-بسته بازیابی-اطلاعات-هارد-دیسک-دوربین-مدار-بسته بازیابی-اطلاعات-هارد-دیسک-دوربین-مدار-بسته امتیاز : 107| | دیدگاه(0)
صفحات مطالب
1|
جستجوی مطالب
پیوندها
  • خرید بلیط هواپیما
  • سیستم همکاری در فروش بلیط هواپیما
  • نصب قیمت دوربین مدار بسته
  • ارسال پیوند
  • منوی کاربر
  • صفحه اصلی
  • ارسال پیوند
  • عضویت
  • انجمن
  • تماس با ما